środa, styczeń 19, 2022

Czy we Wrocławiu można znaleźć dobrą pracę?

0
Czy we Wrocławiu można znaleźć dobrą pracę

Rynek pracy w naszym kraju na pewno można nazwać dosyć dynamicznym. Oczywiście są regiony, w których mamy do czynienia z większymi możliwościami znalezienia pracy, ale są także i te, w których znalezienie pracy jest znacznie trudniejsze. W tym miejscu w sposób szczególny wskażemy na Wrocław, pytamy o Wrocław i o możliwości znalezienia pracy w tym mieście. Zasadniczo Wrocław to spore miasto, to rozwojowe miasto, a więc jednocześnie jeśli komuś zależy na znalezieniu zatrudnienia, to nie ma z tym większego problemu.

Maszyny dla przemysłu spożywczego

0
oparzelnik

Sektor spożywczy wymaga ciągłego rozwoju wraz z biegiem czasu. Jedzenie samo się nie wyczaruje, trzeba do tego wiele pracy, pracy rąk ludzkich, albo właśnie zmechanizowania sektora. Nowy rok 2022 przywitał właśnie sektor rolno-spożywczy, dlatego pierwsze maszyny dla przemysłu spożywczego powinny być zakupione we sposób przemyślany i rozsądny, a do takich z pewnością należą produkty firmy Nitro-Tech. Produkty solidne, trwałe, a przede wszystkim proste w obsłudze oraz spełniające swoje funkcje, czyli ułatwienie pracy w gałęzi żywnościowej. Nowoczesne maszyny ze stali nierdzewnej sprawiają, że firma Nitro-Tech jest jedną z najlepszych na rynku, zwłaszcza w przetwórstwie mięsa czy produkcji wędlin. Przyjrzyjmy się dwóm oferowanym maszynom, które z pewnością spełnią swoje zadanie, jeśli dostaną swoją szansę.

Marketing szeptany na forach – jak go efektywnie realizować?

0
Marketing szeptany na forach

Fora internetowe kryją w sobie duży potencjał marketingowy. Szukając informacji na temat produktów czy usług, często kierujemy się opiniami innych osób. Marketing szeptany ma na celu zachęcenie potencjalnych klientów do poznania oferty firmy. Jak go stosować i dlaczego warto to robić?

Czym kierować się przy wyborze systemu SCADA?

0
system SCADA

SCADA to bardzo przydatne narzędzie zarówno dla dużych zakładów przemysłowych jak i mniejszych firm produkcyjnych. Umożliwia ono zaawansowane monitorowanie procesów produkcyjnych, a tym samym zwiększenie kontroli nad biznesem.

Hosting WordPress – najważniejsze sprawy przed wyborem hostingu

0
Hosting WordPress

Serwerów dedykowanych i spełniających wymagania WordPress jest mnóstwo – jednak odnalezienia tego odpowiedniego może przysporzyć trudności. Odpowiednio dobrane środowisko gwarantuje maksymalne wykorzystanie możliwości WordPress. Ważne, by wybrany serwer był przyjaznym hostingiem, oferował wsparcie w trudnych sytuacjach oraz gwarantował maksymalne bezpieczeństwo. Poniżej podpowiadamy jak wybrać odpowiedni serwer dla strony WordPress.

Serwery dla WordPress – jak wybierać, by trafić? 

Wybór serwera hostingowego nigdy nie jest łatwy, a w przypadku stron WordPress sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Warto sięgać przede wszystkim po oferty sprofilowane pod kątem stron oparty właśnie na WordPressie. Kluczowe są takie mechanizmy jak Firewall, zastosowanie systemu anty-exploit oraz możliwość skanowania przechowywanych plików pod kątem obecności złośliwego kodu. 

Ważnym aspektem backupu jest także zapewnienie kopii bezpieczeństwa. Warto zwrócić uwagę, jak często wykonywane są kopie bezpieczeństwa w interesującym Cię hostingu oraz jak długo są przechowywane. Warto także sprawdzić, czy interesujący Cię hosting nie stawia ograniczeń w zakresie dodatkowy kopii zapasowych. 

Dla sklepów internetowych pomocne są certyfikaty SSL, służące do szyfrowania połączeń HTTP oraz danych wysyłanych do serwera. Wykorzystanie protokołu SSL gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, zarówno Tobie jak i klientom odwiedzającym Twoją stronę. 

Dostępność i wsparcie techniczne w serwerach hostingowych 

Hosting WordPress powinien działań bezawaryjnie, a sam serwer powinien być maksymalnie dostępny. Dobrej jakości hosting to ten, który oferuje dostępność na poziomie 99 procent, poświęcając jedynie minimum czasu na przeprowadzenie czynności konserwacyjnych. Wybierając hosting, możesz zwrócić uwagę, jak często i w jakich porach wykonywane są prace konserwacyjne. 

Dostępna pomoc oraz wsparcie techniczne w ramach tak zwanego helpdesku to kolejna ważna sprawa. Chodzi przede wszystkim o możliwość zgłaszania problemów związanych z funkcjonowaniem strony oraz otrzymywanie natychmiastowego wsparcia w ich rozwiązaniu. Niektóre firmy hostingowe udzielają również wsparcia w sytuacji przenoszenia danych z ich serwerów na nowe, co stanowi ułatwienie w czasie migracji dużej liczby danych. 

W wyborze firmy hostingowej kluczowe jest unikanie awarii, które sprawiają najwięcej problemów w czasie prowadzenia strony internetowej. Niestety, ale awarie dotykają sporadycznie wszystkie serwery, niezależnie od prób ich ochrony. By mieć pewność, że Twoje dane będą dostępne przez cały czas, a klienci będą mogli zalogować się na Twoją stronę, warto wybierać zaufany hosting, stawiający także na wsparcie w sytuacji awarii. Najbardziej zaufane są oczywiście duże hostingi oraz firmy stawiające na indywidualną obsługę swoich użytkowników. 

Na koniec warto podkreślić, że hosting WordPress jest dostępny w szerokim przedziale cenowym. Oczywiście, największym zainteresowaniem cieszą się firmy oferujące niskie stawki. Warto jednak unikać podejrzanie tanich ofert, zwłaszcza tych składanych przez tzw. firmy-krzaki, czyli przez serwery hostingowe o wątpliwym statusie i zaufaniu.

Krówki na chrzciny – słodycze coraz popularniejsze

0
krowki

Personalizowane słodycze coraz częściej wybierane są jako ciekawy dodatek na wiele okazji. Od długiego czasu stanowią one ciekawy gadżet reklamowy, firmy zamawiają cukierki ze swoim logo lub na przykład danymi kontaktowymi, aby dzięki temu ich marka stała się coraz bardziej rozpoznawalna. Jednak nie tylko firmy decydują się na ich zamówienie, osoby prywatne również z chęcią zamawiają je jako ciekawy element na rodzinne imprezy. Do cukierków, które najczęściej zamawiane są jako te do personalizacji z pewnością na pierwszym miejscu stawia się krówki. Powodem tego jest przede wszystkim to, że oferują one sporo miejsca na wykonanie ewentualnych nadruków na opakowaniach. Jest to spowodowane przede wszystkim ich prostokątnym kształtem, dlatego po zapakowaniu nadruki na opakowaniach są dobrze widoczne.

Na jakie okazje zamawia się personalizowane krówki?

Personalizowane krówki zamawia się na wiele okazji, jedną z nich jest chrzest. Rodzice chcą, aby ten dzień był nie tylko ważny dla ich dziecka ale również dla wszystkich uczestniczących w imprezie gości. Zazwyczaj w uroczystościach takich jak chrzest uczestniczą całe rodziny wraz z dziećmi, dlatego wszelkie przekąski często przygotowuje się właśnie z myślą o najmłodszych, którzy będą uczestniczyli w tym wydarzeniu. Krówki na chrzest to doskonały pomysł, ponieważ bez względu na temperaturę nie zmieniają swojej konsystencji i kształtu. Na opakowaniach krówek personalizowanych właśnie na ta okazję zazwyczaj znajduje się data chrztu i imię dziecka. Oczywiście często jeszcze pojawiają się odpowiednio dobrane grafiki, nawiązujące do tego ważnego dnia. Ilość napisów czy grafik nie może być zbyt duża, gdyż powierzchnia do umieszczenia ich nie jest wielka.

Jak zamawiać krówki na uroczystość chrztu

Aby zamówić krówki na chrzest wystarczy znaleźć firmy które zajmują się realizacja takich usług. Całość opiera się przede wszystkim na wykonaniu odpowiednich opakowań na cukierki. Często rodzice zgłaszają się z już gotowym projektem, jednak jeśli go nie posiadają mogą liczyć na profesjonalną pomoc i jego wykonanie. Zazwyczaj w przypadku zamówienia wykonania krówek projekt jest realizowany bezpłatnie. Krówki z przeznaczeniem jako personalizowane słodycze na chrzest zamawiane są na kilogramy najczęściej wystarczy kilka kilogramów, aby nie tylko goście mogli ich skosztować ale również aby mogli otrzymać kilka do domu, jak słodkie podziękowanie za uczestnictwo w tym wydarzeniu. Pośród projektów personalizowanych krówek na chrzest królują te na białym tle, z kolorowymi napisami czy grafikami. Dominuje niebieski czy różowy, w zależności od płci dziecka, które będzie chrzczone. Ceny wykonania takich usług są bardzo różnorodne, często uzależnione od ilości zamawianych cukierków. Dla firm bowiem wykonywanie większej ilości jest korzystniejsze finansowo, dlatego też mogą klientom zaproponować atrakcyjniejsze ceny. Tego typu słodycze powinno się zamówić nieco wcześniej, aby mieć pewność ich wykonania na wskazany dzień, zazwyczaj kilka dni przed planowaną uroczystością.

Badania biegłości w zakresie radiochemii

0
Badania biegłości w zakresie radiochemii

Wśród badanych w laboratoriach parametrów możemy znaleźć ofertę dotyczącą badań radiochemicznych. W przypadku takich badań sprawdza się, czy w danej próbce występują radioaktywne substancje. Bada się próbki gleby, roślin, wody, a także filtry powietrza. Dlaczego jest to tak ważne?

Badania radioaktywne mogą dotyczyć oznaczania obecności i stężenia izotopów, które mogą być promieniotwórcze. Mogą to być izotopy gamma obecne w żywności, paszach dla zwierząt, wodzie, glebie, drewnie, a nawet osadach dennych. Wykrywane są izotopy trytu, strontu, uranu oraz całkowitej promieniotwórczości alfa i beta w próbkach wody. https://www.tusnovics.pl/ może także wykryć i oznaczyć stężenie promieniotwórczego rytu, plutonu, uranu w próbkach moczu, a także plutonu i uranu w próbkach żywności. I wiele innych. Wszystkie te pierwiastki mogą okazać się bardzo szkodliwe i niebezpieczne, dlatego ich oznaczanie jest tak ważne.

Badania biegłości w zakresie radiochemii

Akredytacja wydana w zakresie badań radioaktywnych nie jest dostępna dla każdego laboratorium. Ośrodek, który ma wykonać tak specjalistyczne badania musi posiadać najwyższej klasy aparaturę laboratoryjną, doskonale przeszkolony personel, a także doskonale opracowane i wprowadzone zasady i normy. Dzięki temu możliwe jest wykrywanie pierwiastków radioaktywnych zarówno w wodzie pitnej czy użytkowej, jak i żywności, paszy dla zwierząt, glebie, czy na filtrach powietrza. Ich obecność jest jednak czymś niepokojącym i w przypadku ilości, które przekraczają dopuszczalne normy wymagać będą podjęcia natychmiastowych działań.

Badania radiochemiczne w jednostkach akredytowanych

Zwłaszcza w przypadku tak istotnych badań konieczne jest, aby otrzymane wyniki były najwyższej jakości i w pełni wiarygodne. Nie ma tu miejsca na najmniejsze pomyłki. Dlatego też niezbędne są badania biegłości wykonywane regularnie, aby potwierdzić kompetencje danego laboratorium i zapewnić każdorazowe otrzymywanie wiarygodnych wyników. Jeśli wybrane laboratorium posiada stosowne certyfikaty, które świadczą o ich kompetencjach, to placówka będzie mogła wykonywać badania laboratoryjne w zakresie radiochemii, a otrzymywane wyniki będą wiążące i pewne.

W celu potwierdzenia, że wybrane laboratorium, jego aparatura laboratoryjna i personel zatrudniony w danej placówce posiadają najwyższej kompetencje i cechuje je profesjonalizm przeprowadza się regularnie badania, a wyniki tych badań są porównywane ze wszystkimi uczestniczącymi placówkami. Jeśli jakieś laboratorium nie zdoła wykonać poprawnie badań, nie otrzyma stosownych akredytacji.

Jaką pościel dla niemowlaka wybrać?

0
Jaką pościel dla niemowlaka wybrać

Wybór pościeli dla niemowlaka

Kiedy wybieramy pościel dla naszego dziecka musimy zapoznać się z licznymi opiniami na temat różnych produktów. Wśród wyprawki dla dziecka znajduje się bowiem zarówno poduszka i kołderka jak i inne akcesoria, które używa się podczas snu dziecka. Najważniejsze jest jednak to, by pościel dla niemowlaka spełniała normy bezpieczeństwa, była komfortowa dla malucha oraz zapewniała optymalne warunki snu. Niemowlak po narodzinach spędza bowiem większość czasu w łóżeczku. Musimy zapewnić mu więc jak najlepsze warunki.

Jaką pościel dla dziecka wybrać?

W skład pościeli dla niemowlaka wchodzi najczęściej kilka elementów. Należą do nich rożek, który sprawdza się na samym początku po narodzinach dziecka. Kolejnym elementem jest kołderka lub kocyk, a także poszewka na kołdrę. Niezbędne w łóżeczku jest również prześcieradło. Wielu rodziców zamiast kołdry decyduje się na zakup śpiworka do spania, który jest doskonałym pomysłem zwłaszcza dla maluchów, które bardzo się wiercą. Do wyposażenia dziecięcej wyprawki można również dołożyć ochraniacz na łóżeczko, jednak nie jest to niezbędne. Wielu ekspertów wręcz odradza stosowanie ochraniaczy do łóżeczka zwłaszcza dla najmniejszych maluchów. Lista jest więc długa i rodzice mają z pewnością wiele wątpliwości co warto wybrać. Należy pamiętać, że na samym początku w łóżeczku dziecięcym nie powinno być żadnej poduszki. Dziecko powinno bowiem leżeć na płasko, gdyż taka pozycja jest dla niego najbezpieczniejsza.
Wybierając pościel do łóżeczka dziecięcego należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Pierwszym niezwykle ważnym jest surowiec z jakiego uszyta jest pościel. Ważne jest, by wybrać tą z atestami. Kolejnym ważnym aspektem jest wymiar i konstrukcja pościeli oraz jej wzornictwo.

Jakie surowce stosuje się w pościeli dla niemowląt

Pościel dla niemowlaka można uszyć z różnych materiałów. Jednym z nich, niezwykle popularnym jest tkanina bawełniana. Im miększa bawełna tym lepsza. Równie dobrym materiałem jest wiskoza bambusowa. Jest to surowiec o właściwościach przeciwgrzybiczych oraz higroskopijnych. Do wypełnienia pościeli dla dziecka najlepszym materiałem jest poliester. Można go bowiem często prać, co sprzyja zachowaniu higieny noworodka i niemowlaka. Kupując prześcieradło warto postawić na te bawełniane wyposażone w gumkę na obwodzie. W ten sposób prześcieradło będzie doskonale dopasowane i nie będzie się zsuwało z łóżeczka. Prześcieradło oraz pościel należy oczywiście dopasować rozmiarem do łóżeczka.

Najlepszy wyciąg narciarski w Szczyrku

0
Najlepszy wyciąg narciarski w Szczyrku

Wybierając ośrodek narciarski, bez wątpienia zwracasz uwagę nie tylko na same trasy, ale także na inne udogodnienia, takie jak: szybkie wyciągi, wypożyczalnię sprzętu, parking czy zaplecze gastronomiczne. Wszystko ma bowiem znaczenie, jeśli zabawa ma być przednia. W Szczyrku świetnie rozumieją narciarzy, a nowoczesny wyciąg z sześcioosobową kanapą jest na to najlepszym dowodem. Sprawdź więc, gdzie warto wykupić skipass i zaplanować zimowe ferie na nartach.

Wyciągi narciarskie w Szczyrku – które najlepsze są dla rodzin?

Na rodzinnych wakacjach na nartach z pewnością nie szukasz jedynie emocji czy adrenaliny, ale przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa. Wystarczy, że wyciąg orczykowy nie jest odpowiednio dostosowany dla poczatkujących czy mniejszych narciarzy, by dobry nastrój szybko prysł.

Jeśli jednak wybierzesz wyciągi narciarskie w Szczyrku, to przekonasz się, że w tym mieście mile widziani są i doświadczeni narciarze i amatorzy sportów zimowych. Tutaj szczególnie polecany jest bezpieczny i wygodny wyciąg narciarski widokowy w Beskid Sport Arena. To chyba najlepszy wyciąg w Szczyrku dla początkujących narciarzy. Nawet mniejsze dzieci poradzą sobie na nim z wsiadaniem i wysiadaniem.

Warta uwagi jest też 6-osobowa kanapa, idealna zwłaszcza dla większych rodzin. Nowoczesny wyciąg jest monitorowany, dzięki czemu kanapa może zostać zatrzymana, jeśli ktoś ma problem z wysiadaniem bądź wsiadaniem.

Jaką przepustowość powinien mieć wyciąg narciarski?

W sezonie zimowym chętnych do jazdy na nartach zdecydowanie nie brakuje. To więc, ile osób może obsłużyć dany wyciąg narciarski, jest często bardzo ważną informacją dla narciarzy. Jak zatem prezentują się pod tym względem warunki narciarskie w Szczyrku?

Na uwagę zasługuje przede wszystkim nowoczesna i niezwykle szybka kolej linowa w BSA. Dzięki temu, że kanapa zabiera za jednym razem aż sześciu narciarzy, jej przepustowość wynosi 2200 osób na godzinę. Wcale nie gorzej prezentuje się sytuacja z wyciągami orczykowymi. Np. w BSA funkcjonują dwa. Jeden talerzykowy niewyprzęgany z przepustowością 800 osób na godzinę (idealny dla początkujących) i drugi sportowy talerzykowy wyprzęgany (dla zaawansowanych narciarzy) z przepustowością 900 osób na godzinę.

Takie liczby zdecydowanie przekonują do tego, by to właśnie w Szczyrku, w Beskid Sport Arenie spędzić zimowy urlop na nartach. Dla porównania niektóre wyciągi talerzykowe w sąsiedniej Wiśle charakteryzują się przepustowością maksymalnie 600 osób na godzinę.

Gdzie znajdziesz nowoczesny wyciąg, ale i świetną szkołę narciarską?

Wyciągi narciarskie w Szczyrku są tak przystosowane, by do białego szaleństwa animować także początkujących narciarzy. To również przekonuje do tego, by to właśnie tutaj rozpocząć swoją przygodę z zimowymi sportami, ponieważ zarówno na dorosłych, jak i dzieci w Szczyrku czeka profesjonalna szkoła narciarska. Kursy są tak zaplanowane, by nawet w ciągu jednego dnia dobrze opanować podstawy, a potem  do woli korzystać już z bezpiecznego wyciągu talerzykowego czy kolejki linowej i próbować swoich sił na trudniejszych trasach narciarskich.

Na początku wybieraj jednak zawsze coś łatwiejszego, np. trasę na 200 metrów z maksymalnym nachyleniem 12%. Wolisz dłużej ćwiczyć pod okiem instruktora? Wybierz kursy również z zaawansowanej jazdy na kilka dni albo na cały weekend. W ośrodku narciarskim Beskid Sport Arena funkcjonuje też dobrze zaopatrzona wypożyczalnia nart. Będzie znaczniej korzystniej wypożyczyć sprzęt na dwa dni i więcej, niż przepłacać na zakupie drogiego sprzętu w szczycie sezonu.

Gdzie kupić skipass w Szczyrku?

Jeśli do Szczyrku przyjeżdżasz na jeden dzień, albo tylko na weekend, to z pewnością nie chcesz marnować wielu godzin na stanie w kolejkach, by kupić karnet na przejazdy. Mamy dla Ciebie jednak dobrą wiadomość – skipass w Szczyrku wygodnie zakupisz także online. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, nawet jeśli planujesz dłuższy urlop na stokach narciarskich w Szczyrku. Po co tracić niepotrzebnie czas i przy okazji psuć sobie humor?

Beskid Sport Arena ma tutaj jeszcze jedno udogodnienie, nie musisz kupować skipassu na cały dzień, jeśli planujesz na narty przyjechać np. dopiero późnym wieczorem. W ośrodku możesz kupić karnet na krótszy okres, ale z możliwością przedłużenia, także online.

Facebook jako skuteczne narzędzie budowania świadomości marki

0
Facebook

Skuteczna reklama przyczynia się do większego obrotu firmy. W jaki sposób pozyskać nowych klientów i przekonać ich do naszych produktów i usług? W dobie globalnej wioski jest to dużo łatwiejsze niż w czasach sprzed rozpowszechnienia się Internetu. Skutecznym rozwiązaniem są social media i na nich się właśnie skupimy. W jaki sposób budować markę na platformie Facebook? Co wpływa na pozytywny odbiór naszej aktywności w social mediach?

Skuteczny marketing a social media

Do niedawna reklama działalności gospodarczej ograniczała się do niewielkich rubryk w prasie, bilbordów, telewizji i radia. Znacznie trudniej było dotrzeć z własną ofertą do potencjalnego klienta. Czasy się jednak zmieniły. Pojawił się Internet, a wraz z nim wszelkiej maści social media. Traktowane były przez przedsiębiorców po macoszemu, ale powoli odchodzi się od tego podejścia. Zauważa się bowiem, jak wiele korzyści stwarza prowadzenia fanpage na popularnych serwisach społecznościowych. Cechą charakterystyczną takich platform jest niesłychany ruch. Grupują one masę ludzi, którzy równolegle są odbiorcami pewnych zamieszczanych na nich treści. Użytkownicy ślą sobie zaproszenia do grup tematycznych, lajkują ciekawe wpisy i publikują komentarze. Social media są niszą, którą warto zagospodarować, gdy myślimy poważnie o budowie własnego brandu. Wyobraźmy sobie pewną sytuację. Pasjonujemy się wytwarzaniem wyrobów rękodzielniczych i pleciemy wiklinowe krzesła do ogrodu. Postanowiliśmy otworzyć działalność gospodarczą i dostarczamy klientom takich produktów. Zdecydowaliśmy się również na stworzenie sklepu internetowego oferującego dane produkty. Niestety niewielu ludzi ma świadomość istnienia naszej marki. Social media są odpowiedzią na nasze bolączki. Odpowiednio wykorzystując możliwości stwarzane przez platformę, możemy stworzyć community ludzi zainteresowanych naszymi produktami. To koniec końców przełoży się na ruch organiczny na stronie naszej witryny sklepowej. Nie każdy z nas ma jednak czas na regularne prowadzenie konta na social mediach. Cóż w takiej sytuacji począć? Możemy zatrudnić fachowców, którzy wykonają robotę za nas. Znajdziemy ich w sieci pełno, np. https://efectownia.pl/ Dzięki ich wsparciu zyskamy pewność, że jesteśmy świetnie promowani na popularnych platformach społecznościowych.

Facebook i dobry PR

Facebook jest trzecim co do wielkości medium społecznościowym i warto mieć to na uwadze, kreując własną markę. Zastanawiacie się, co stanowi o sukcesie marketingowym w ramach platformy Facebook? Odpowiedź jest zabawnie prosta. Źródłem powodzenia jest dobry PR naszej działalności. Komunikacja odgrywa rolę wytrycha i warto o tym nie zapominać. Stwórzmy podstawy naszego sukcesu na rzetelnych, przyjemnych w odbiorze wpisach. Informujmy o zniżkach, rabatach, wdrażajmy konkursy z nagrodami. Użytkownicy sieci bardzo lubią takie rzeczy. Nie omieszkajmy również publikować ciekawych i merytorycznych wpisów z odnośnikami do wartościowych materiałów. Możemy również podać link do naszego bloga firmowego, co jedynie nakręci potencjalny ruch organiczny naszej witryny sklepowej. Ludzie są w swej naturze wzrokowcami i szybko zauważają obrazy, memy oraz krótkie filmiki wideo. Niechaj wpisy dotyczące, np. metod plecenia krzeseł z wikliny opatrzone będą stosownym filmikiem, albo dobrze wykonanym zdjęciem. To z pewnością przyciągnie uwagę użytkowników Facebooka. Podstawowym błędem, który skazuje przedsiębiorcę operującego na mediach społecznościowych na porażkę, jest sposób komunikacji z potencjalnymi klientami. Warto nie odpowiadać na złośliwości przez nich czynione lub jeszcze lepiej, odpisywać w sposób neutralny, np. „weźmiemy tę kwestię pod uwagę” i „cenimy konstruktywną krytykę”. Jeśli czujemy się na siłach prowadzić fanpage’a swojej firmy osobiście i mamy lekkie pióro to świetnie. W przypadku, gdy nie mamy ani pierwszego, ani drugiego możemy skorzystać z usług rozmaitych agencji marketingowych, które podejmą rękawicę w naszym imieniu. Swoje poszukiwania możemy zacząć od https://efectownia.pl/ Wyspecjalizowani content copywriterzy z łatwością poprowadzą ruch wokół naszej marki, a my będziemy mogli skupić się na biznesie.

Grzechy moderatora strony firmowej

Skoro skupiliśmy się na zagadnieniu poprawnego budowania relacji z potencjalnymi klientami na platformie Facebook, warto zwrócić uwagę na zjawiska, która nie przyniosą nam żadnych korzyści. Pierwszym błędem moderacji strony firmowej jest nieregularność publikowanych wpisów. Podobnie jak to jest w przypadku blogów firmowych i prywatnych, należy stale o sobie przypominać użytkownikom sieci. Zwiększy to ruch organiczny w obrębie strony. Kolejnym grzechem jest jakość kontentu. Tworzenie niskiej jakości treści sprawi, że nikt nie zagości na fanpage’u na długo, a sama strona firmowa zniknie w morzu tysięcy podobnych. Brak zdjęć, grafik, materiałów wideo i ciekawych informacji wpłynie na niską popularność fanpage’a na Facebooku. Fatalnie prowadzona komunikacja z odbiorcami publikowanej przez nas treści stwarza nam czarny PR, a tego wolelibyśmy uniknąć. Miejmy to na uwadze, a odpowiednio wypromujemy swoje produkty i usługi.

ZOBACZ TEŻ