Krówki ze zdjęciem – ciekawa propozycja na imprezy

0
961

Różnego rodzaju personalizowane słodycze do długiego czasu stały się nieodłącznym elementem wielu uroczystości. Zamawiane są na wesele czy chrzciny, ponadto tratowane są jako ciekawy gadżet reklamowy. Dużą popularnością cieszą się między innymi krówki ślubne ze zdjęciem.

Na jakie okazje personalizowane słodycze?

Pośród wielu dostępnych na rynku słodyczy krówki cieszą się powodzeniem ze względu na właściwości tych cukierków. Nie mają bowiem zbyt wielu wymagań, jak chodzi o ich przechowywanie, dlatego mogą być wykorzystywane w każdych warunkach. Ponadto ich plusem jest kształt, który daje możliwość naniesienia na ich opakowaniach nadruków w taki sposób, aby były jak najlepiej widoczne. Na uroczystości rodzinne bardzo często klienci zamawiają cukierki w opakowaniach z nadrukowanymi zdjęciami. Wesela czy chrzciny to te okazje, na które najczęściej realizowane są tego typu zamówienia. Takie słodycze doskonale uzupełniają nie tylko inne dodatki ale również pozwalają na to, aby goście o wiele lepiej zapamiętali daną uroczystość.

Jak wykonuje się słodycze ze zdjęciem?

Wykonywanie personalizowanych słodyczy nie jest trudnym zadaniem. Polega na wykonaniu spersonalizowanych papierków do cukierków, w które są opakowane. Klienci zamawiając ich wykonanie mogą określić wiele elementów, które stanowią o końcowym wyglądzie. Przede wszystkim zaś wybierają treść, która ma się na nich znaleźć. Należy jednak brać pod uwagę, iż powierzchnia przeznaczona do zadruku nie jest zbyt duża, dlatego ilość treści powinna być odpowiednio dobrana. Jeśli na opakowaniach znajduje się zdjęcie, wówczas ogranicza się ilość tekstu, zazwyczaj do daty uroczystości na którą są wykonywane czy imion, na przykład pary młodej czy maluszka, którego chrzciny się odbywają. Poza samą treścią na opakowaniach klienci mogą wybierać ich kolor, dzięki czemu są o wiele lepiej spersonalizowane. Popularność personalizowanych cukierków jest spowodowana również tym, że obecnie ich wykonywaniem trudni się bardzo wiele firm, co powoduje że ceny takich usług stają się coraz bardziej atrakcyjne.

Jaki jest koszt wykonania personalizowanych słodyczy?

Koszt wykonania personalizowanych słodyczy jest zróżnicowany, uzależniony od wielu czynników. Na pewno jednym z ważniejszych jest przede wszystkim to, jak duża ilość treści ma się na nich znaleźć czy też kolor opakowania. W sytuacji, gdy nadruk jest na gotowym tle, wówczas cena często jest o wiele niższa. Jeśli jednak ze względu na wykonany projekt tło również ma by drukowane, wówczas cena jest zazwyczaj wyższa. Na cenę realizacji takich cukierków wpływ na również zamówiona ilość. Im większa, tym niższy zazwyczaj jest koszt realizacji, ponieważ koszt wydruku większej ilości papierków znacznie się zmniejsza. W przypadku cukierków personalizowanych kupuje się je na kilogramy, jednak klienci bardzo często chcą wiedzieć, jaka ilość wchodzi na kilogram. Bardzo często bowiem takie słodycze są wykorzystywane do stworzenia słodkich upominków dla gości uczestniczących w imprezie. Wówczas dla każdej osoby uczestniczącej w uroczystości przygotowuje się niewielkie paczuszki ze słodyczami, dlatego poznanie ilości cukierków wchodzącej na kilogram jest bardzo istotne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here