rynek w krakowie

Kraków to drugie pod względem wielkości miasto w Polsce. Zamieszkiwane jest przez prawie osiemset tysięcy osób, co daje inwestorom i przedsiębiorcom możliwość zarobienia sporych pieniędzy. Kraków cały czas się rozwija, dlatego nie ma się, co dziwić, że powstaje również bardzo dużo powierzchni magazynowych będący odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Taka powierzchnia magazynowa w Krakowie może być dostępna w różnych miejscach, dlatego bez względu na to jak lokalizacja nas będzie interesowała to coś odpowiedniego znajdziemy.

Powierzchnia magazynu

Wynajmować można małe powierzchnie zaczynające się od kilkudziesięciu metrów jak i można wynajmować magazyny ogromne do tysięcy metrów kwadratowych. Oferta została przygotowana w taki sposób żeby spełniała oczekiwania wszystkich klientów. Od tych małych często indywidualnych po bardzo dużych, którzy chcą mieć bardzo dużo miejsca do magazynowania swoich towarów.

Lokalizacja magazynu

Istotne jest to gdzie taki magazyn ma się znajdować. Im bliżej strategicznych miejsc w mieście tym mniejsze są szanse zna znalezienie czegoś wolnego. Każdy chce być blisko centrum, dlatego takie oferty rozchodzą się bardzo szybko. Nawet, jeśli blisko centrum powstaje dzisiaj jakaś inwestycja to najczęściej wszystkie dostępne powierzchnie są już zarezerwowane, dlatego trzeba się spieszyć, jeśli widzimy, że nowy budynek właśnie powstał albo ma zamiar powstawać.

To gdzie jest zlokalizowana powierzchnia magazynowa wpływa na cenę. Wszystko trzeba analizować przed podpisaniem umowy tak żeby z wynajęcia powierzchni magazynowej czy z jej kupna mieć jak największe korzyści. Im mniejsza powierzchnia magazynowa w Krakowie jest nam potrzebna tym drożej nam wyjdzie czy to wynajem czy zakup. Duża powierzchnia jest o wiele tańsza w przeliczeniu na metry kwadratowe, jakie są dostępne. W ten sposób można indywidualnie dopasować sobie wielkość magazynu do przechowywania towarów czy prowadzenia usług.

Szukanie powierzchni magazynowych w Krakowie

Szukać można na kilka sposobów. Jeśli mamy czas to szukamy na własną rękę i wtedy korzystamy z ogłoszeń znajdujących się w okolicach gdzie taka powierzchnia się znajduje. Może to być bilbord, ale może to być ogłoszenie na słupie. Częściej sięgamy po szukanie ogłoszeń przez Internet. Wtedy docieramy do ogłoszeń bardzo dobrze opisanych i często mamy załączone zdjęcia. W krótkim czasie można na mapie zobaczyć lokalizację takich przestrzeni magazynowych i w ten sposób dowiadujemy się czy to jest miejsce dla nas czy nie.

Można również ułatwić sobie to zadanie i zgłosić się do firmy, która będzie w stanie nam szybko i profesjonalnie pomóc. Firma pośrednicząca słucha, jakie mamy wymagania odnośnie miejsca, wielkości i ceny i przeszukują oferty dostępne w mieście. W ten sposób można oszczędzić dużo czasu i dotrzeć do lepiej dopasowanych ofert spełniających wszystkie nasze kryteria oraz wymagania.  Oferty z takiej firmy są sprawdzone, ale i istnieje możliwość negocjowania cen w naszym imieniu, co oznacza dla nas spory zysk.
Ciekawe powierzchnie magazynowe w Krakowie – http://www.bik.com.pl/1,Obiekty-magazynowe/t6,Centrum-Logistyczne-Krakow-III

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here