Internet

Bez względu na to, w jakiej branży prowadzisz działalność, Internet jest podstawą. Polegasz na firmowym połączeniu internetowym, które zapewnia dostęp do narzędzi i aplikacji internetowych, na których polegasz, aby efektywnie współpracować z zespołem. Ostatnim miejscem, na którym chcesz oszczędzać, jest łączność, ponieważ Twoje połączenie wpływa na wszystko, co robisz. Spójrzmy, dlaczego Twoja mała firma potrzebuje łączności z Internetem klasy biznesowej.

Publiczne WiFi jest koniecznością

Jeśli Twoja mała firma w jakikolwiek sposób obsługuje klientów, publiczne Wi-Fi jest koniecznością. Korzyści biznesowe są liczne. Po pierwsze, klienci czują się bardziej komfortowo, pozostając w pobliżu i dokonując większej liczby zakupów, gdy dajesz im połączenie, aby poczuli się jak w domu. Zapewnienie tego połączenia staje się podstawowym wymogiem gościnności, a nie czymś, co robisz jako miły, mały „dodatek”.

Darmowe Wi-Fi w Twojej firmie nie jest już uważane za fanaberię, w tej samej kategorii, co „Chciałbym, żeby ten pokój miał jacuzzi”. Zamiast tego konsumenci uważają, że jest to niezbędne, podobnie jak klimatyzacja czy odpowiednie oświetlenie. To bardziej narzędzie niż funkcja uzupełniająca.

Twoje publiczne Wi-Fi jest częścią Twojego doświadczenia klienta i musisz upewnić się, że jest doskonałe. Zmniejsz tarcia w doświadczeniach użytkowników, tworząc portal dostępowy i upraszczając proces logowania. Korzystanie z sieci Wi-Fi jest przedłużeniem Twojej marki i powinno wywołać pozytywne wrażenie.

Spełnij wymagania dotyczące połączenia

Określenie potrzeb w zakresie przepustowości może być trudne. Robert Moskowitz, piszący dla Intuit, sugeruje zasadę „120 kilobitów na sekundę na każdego użytkownika, którego planujesz obsługiwać w tym samym czasie” jako ogólną wskazówkę. Dalej mówi: „Dziesięciu użytkowników będzie potrzebować 1,2 megabitów na sekundę. Dwudziestu użytkowników to podwoi ”. Jednak „Kiedy już wiesz, ile potrzebujesz, porównaj ceny u lokalnych dostawców usług internetowych przy tym poziomie przepustowości” – twierdzi Moskowitz.

Blokowanie określonych witryn wymagających dużej przepustowości (powszechne są Netflix i YouTube) może pomóc w utrzymaniu przyzwoitej szybkości połączenia dla każdego użytkownika. Z drugiej strony porównaj tę decyzję z decyzją o narzuceniu reguł określających, co klient może, a czego nie może zrobić. Chociaż istnieją ograniczenia w przekonaniu, że „klient ma zawsze rację”, ustalenie warunków umowy na coś, co mu zaoferowałeś, niekoniecznie jest pozytywnym wyborem.

Uaktualnienie do biznesowego połączenia internetowego może złagodzić obawy związane z wyciśnięciem każdego ostatniego kilobita z połączenia. Zadowolenie klientów jest o wiele łatwiejsze, gdy możesz skupić się na zapewnianiu doskonałej obsługi i nie martwić się tak bardzo o kontrolowanie ich aktywności w Internecie.

Zwiększanie produktywności i elastyczności

Praca zdalna i praca zdalna stają się coraz bardziej powszechne. Wysokie prędkości łatwo łączą rozproszone zespoły, pomimo odległości, za pośrednictwem wirtualnych środowisk biurowych, wideokonferencji i nie tylko. Narzędzia do przetwarzania w chmurze umożliwiają pracownikom współpracę między sobą oraz z klientami blisko i daleko.

Chmura przechowuje również dane i dokumenty, do których można uzyskać dostęp w dowolnym miejscu, o każdej porze i z różnych urządzeń. Jednak, aby wszystko to działało skutecznie, potrzebujesz niezawodnego połączenia internetowego z szybkością do jego obsługi. Odpowiedzią jest Internet klasy biznes.

Wiele zespołów polega na aplikacjach internetowych, aby wykonywać swoją pracę szybko i wydajnie. Wszystko, od Dokumentów Google po oprogramowanie do zarządzania projektami, opiera się na stałym połączeniu z Internetem w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Jeśli chcesz, aby Twój zespół maksymalnie wykorzystywał swój czas, potrzebujesz połączenia, które jest szybkie, stabilne i gotowe na wszystko.

Responsywność dla klientów

Stała łączność oznacza, że ​​Twoi klienci i klienci oczekują szybkiej i niezawodnej komunikacji. Każde opóźnienie z Twojej strony może być postrzegane jako obojętność na potrzeby klienta lub, co gorsza, niekompetencja.

Szybkie łącze ma kluczowe znaczenie dla szerokiego spektrum firm i organizacji. Organizacje opieki zdrowotnej i rządowe mogą nie przychodzić od razu do głowy, gdy myślisz o branżach, które potrzebują superszybkiego połączenia, ale te dziedziny są tak samo zależne od szybkiego udostępniania informacji, jak każdy dyrektor generalny lub inwestor giełdowy. Czas ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku zdrowia lub lokalnych sytuacji kryzysowych.

Internet Kraków

Zastanawiasz się jak wybrać tani i szybki internet dla firmy w Krakowie? Najlepsze rozwiązanie to internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu.

Więcej dowiesz się na stronie https://ith.eu/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here