Kilka powodów, dla których warto zainwestować w nowy telefon konferencyjny

Podczas urządzania biura często wydaje nam się, że zastosowane w nim rozwiązania i technologie będą służyły nam przez wiele lat. Często tak jest – wszakże nie ma sensu wymieniać czegoś na nowe tylko dlatego, ze się zestarzało (oczywiście pod warunkiem, że nadal dobrze spełnia swoją funkcję). Jednakże świat idzie naprzód i o ile nasze meble, czy podstawowe wyposażenie może z czasem jedynie przestać imponować stylistyką zgodną z aktualnymi trendami, o tyle urządzenia takie jak telefony konferencyjne mogą po prostu nie wytrzymać próby czasu. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto wymienić sprzęt, z którym współpracujemy już przez lata. Być może okaże się, ze i ty powinieneś zainwestować w nowy telefon konferencyjny, aby zaspokoić wszystkie potrzeby swojej firmy.

Gdy jakoś dźwięku nie zadowala

W dzisiejszych czasach to, co było technologicznym hitem jeszcze kilka lat temu, teraz jest zazwyczaj standardem lub nawet wkracza w fazę przestarzałego gadżetu. Jeśli kupując telefony konferencyjne do swojego biura uważałeś, że sama możliwość porozumiewania się na odległość przez kilka osób jest wartością dodaną, to musisz skorygować swój tok myślenia. Dziś stawia się przede wszystkim na jakość, a w tego typu sprzęcie głównie na jakość dźwięku. Jeśli co jakiś czas w telefonie słyszysz trzaski, szumy, dźwięki tła lub słowa rozmówcy słychać przytłumione – to w pewnością czas na urządzenie o wyższym standardzie.

Kolorowo to nie tylko ładnie, ale też wygodnie

Wyświetlacz twojego telefonu konferencyjnego nie jest intuicyjny, a na dodatek wąska gama kolorów utrudnia korzystanie z niego? Postaw na zestaw z dużym ekranem dotykowym, najlepiej w opcji full-color. Dzięki temu będziesz mógł z niego korzystać niemal tak samo, jak ze swojego smartfona, co nie tylko usprawni przebieg konferencji, ale też zminimalizuje ryzyko przyciśnięcia nieodpowiedniego klawisza.

Bo czas to pieniądz

Nie ma nic bardziej irytującego podczas konferencji, niż uczestnik, który się spóźnia i w pierwszych minutach nieudolnie próbuje dołączyć do rozmowy. Tobie też to się kiedyś zdarzyło? Wiedz zatem, że dziś telefony konferencyjne mogą integrować się z twoim kalendarzem i być w gotowości dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Jedyne, co wówczas musisz zrobić, to nacisnąć klawisz dołączenia do telekonferencji.

Integracja przede wszystkim

Jednym z najważniejszych parametrów współczesnych telefonów konferencyjnych jest możliwość szybkiego sparowania ich z innymi urządzeniami, za pośrednictwem Wi-Fi. Jeśli twój sprzęt nie jest w stanie sprawnie połączyć się z prywatnym laptopem lub tabletem – czas na nowszy model.

Wideo jako standard

Obecnie standardem są konferencje, podczas których rozmówcy nie tylko słyszą się, ale również mogą się zobaczyć. To znacznie ułatwia rozmowę, zwłaszcza podczas trudnych negocjacji, gdzie wykorzystanie każdego bodźca może być kluczowe dla osiągnięcia porozumienia. Twoje urządzenia biurowe nie obsługują tzw. wideokonferencji? Koniecznie to zmień!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here