Nowoczesny system rejestracji czasu pracy dla biur i urzędów

Dziś technologia rozwija się w bardzo szybkim tempie. Podpowiadamy, jakie narzędzia można wdrożyć do biur i urzędów, aby za pomocą nowoczesnych technik rejestrować czas pracy. Oto kilka interesujących rozwiązań.

Funkcjonalny ekran

Rejestrator czasu pracy w formie kolorowego ekranu dotykowego doskonale sprawdzi się w swojej roli. Urządzenie o określonej porze przełącza się z rejestracji wejść na rejestrację wyjść z biura czy urzędu. Może również rejestrować wyjścia socjalne oraz służbowe. To stanowi bardzo nowoczesne, a zarazem praktyczne rozwiązanie. 

W dodatku specjalna aplikacja może w rzeczywistym czasie pokazywać listę pracowników obecnych i nieobecnych. Dzięki temu można znacznie łatwiej przypisać określone zadania, a tym samym poprawić efektywność pracy. Więcej informacji dowiesz się od specjalistów z firmy Micromade. Ponadto warto odwiedzić stronę https://micromade.pl/.

Szerokie możliwości

Odpowiednio dobrany system ewidencji wejść i wyjść może obsługiwać różne wydziały biura czy urzędu, które będą zarządzane z jednego miejsca. Ponadto użytkownik może liczyć na kontrolę dostępu do przestrzeni w biurze, do których mogą wejść jedynie uprawnieni pracownicy. 

Tego typu rozwiązania sprawdzają się w wielu miejscach i działają bezawaryjnie. Dzięki temu praca jest w pełni bezpieczna, a oferowane przez firmę Micromade systemy dopasowane są do dzisiejszych standardów. To sprawia, że wielu przedsiębiorców oraz zarządców urzędów korzysta z nich na co dzień.

Identyfikatory systemu wejść i wyjść

System wejść i wyjść może wykorzystywać transpondery w formie kart plastikowych czy breloczków. Wystarczy je zbliżyć do czytnika, aby nastąpiła identyfikacja. To sprawdzona, a zarazem bardzo skuteczna i bezawaryjna funkcjonalność, która znalazła zastosowanie zarówno w biurach, jak i na parkingach prywatnych. Warto nadmienić, że technologia działa błyskawicznie i spotkała się z bardzo szerokim uznaniem wśród przedsiębiorców, które w sposób szczególny cenią wygodę i bezpieczeństwo. 

Skuteczne raportowanie

Oprogramowanie związane z raportowaniem czasu pracy pozwala na generowanie miesięcznych raportów pracowników, raportów zbiorowych, kart czasu pracy, raportów nieobecności, obecności czy frekwencji. Ponadto może tworzyć kalendarze, harmonogramy, a także regulaminy pracy. System wyposażony jest w program TeamViewer, co pozwala na szerokie możliwości pomocy i współpracy.

Jak dokonać najlepszego wyboru?

Aby sięgnąć po sprawdzone i funkcjonalne rozwiązanie, wystarczy skontaktować się z profesjonalną obsługą firmy Micromade. W ten sposób skorzystasz z wielu wskazówek
i wybierzesz system dopasowany do charakteru Twojego biura. Możesz liczyć na wiele interesujących technologii, dzięki którym zadbasz o komfort pracy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here