Ochroń swojego iPhone’a 11 Pro

0
1085

Posiadając dobrego, funkcjonalnego i nowoczesnego smartfona, nikt z nas nie chciałby się z nim rozstawać z powodu uszkodzenia. Dlatego dobrze jest zawczasu zadbać o jego ochronę, umieszczając w specjalnym etui. Jeśli twoim telefonem jest iPhone 11 Pro, mamy dla ciebie szereg interesujących propozycji.

Drobne wypadki telefonów

Upuszczenie jakiegoś przedmiotu – w tym również telefonu – może zdarzyć się każdemu. Niestety, kiedy już coś takiego się przydarzy, możemy mieć jedynie nadzieję, iż nic poważnego nie stało się urządzeniu: jego obudowie, ekranowi, czy wewnętrznym częściom. Czasami mamy szczęście i rzeczywiście pozostaje on cały. Jednak, jeśli upadek nastąpił z większej wysokości oraz na twarde podłoże, może zdarzyć się pęknięcie.

Jeśli zastanawiasz się, kiedy i komu najczęściej zdarzają się takie wypadki, pewnie nie zdziwi cię odpowiedź, że dzieciom i młodzieży, a także osobom, które kochają aktywne spędzanie wolnego czasu. Niestety, sport i każda aktywność w terenie, a także brak uwagi, tak częsty u najmłodszych, może szybko doprowadzić do nieszczęścia.

Niemniej rzadkim wypadkiem, którego doświadczają smartfony, jest upadek do wody oraz dostanie się różnorodnych pyłów czy piasku do wnętrza. Bez wątpienia letni okres w szczególności sprzyja takim sytuacjom.

Można im jednak zapobiec, otaczając iPhone’a odpowiednią obudową i chroniąc jego ekran z pomocą szkła hybrydowego. Chciałbyś więc znaleźć coś wyjątkowego? Zainspiruj się naszymi pomysłami.

Dla najbardziej aktywnych

Pancerne etui iPhone 11 Pro jest najlepszym rozwiązaniem dla osób bardzo aktywnych, które uwielbiają sport, różnego rodzaju konkurencje czy po prostu spędzanie wolnego czasu na łonie przyrody. Zizo Bolt Cover ze sklepu 4gsm.pl jest świetnym wyborem dla każdego, kto chciałby ochronić swój telefon przed najpopularniejszymi wypadkami. Zostało stworzone w unikalnej, certyfikowanej technologii, która gwarantuje ochronę przy upadkach nawet z wysokości 3,5 metra. Dzięki specjalnemu projektowi, chroniony jest tył, boki i krawędzie ekranu. Z kolei sama matryca zostanie zabezpieczona przez szkło hartowane 9H, dzięki czemu iPhone będzie w stanie przetrwać nawet najgorsze upadki.

Dodatkowa zaleta etui Zizo Bolt Cover to jego ergonomiczny kształt, przyjemny w dotyku i nieśliski materiał wykonania, a także możliwość łatwego przypięcia telefonu do paska za pomocą specjalnego klipsu. Dzięki temu będzie można go zabrać nawet na najdłuższą wyprawę, bez obawy, że wysunie się z kieszeni lub zgniecie w plecaku.

Designerskie

Jeśli uważasz, że nie potrzebujesz wyjątkowo pancernego etui, ale chciałbyś, aby prezentowało się niezwykle, możesz skorzystać z oferty Zizo Refine Oceanic. To wyjątkowo eleganckie etui w kolorach morza i z marmurowym designem, dzięki któremu każdy zwróci uwagę na twojego iPhone’a. Prezentuje się bardzo okazale, a jednocześnie zabezpiecza telefon przed uszkodzeniem podczas codziennego użytkowania. Dlatego, jeśli nie wybierasz się na ekstremalne wyprawy, będzie idealne dla ciebie każdego dnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here