Gdzie w Polsce wziąć szybką pożyczkę online?

0
1825

Firmy pożyczkowe są bardzo podobne do banków, ale pracują na innej podstawie prawnej. Podobnie jak banki, mogą przyciągać pieniądze w formie inwestycji lub je pożyczając.

Wziąć kredyt w firmie pożyczkowej mogą zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prawne, a nawet te, komu bank odmówił z powodu złej historii kredytowej lub różnych naruszeń. Często kredyt w firmie pożyczkowej może uzyskać nawet osoba, której majątek i rachunki bankowe są zatrzymywane przez komorników! Dzięki temu usługi te zyskują na popularności i coraz częściej są dystrybuowane w Polsce.

Bardzo popularne są pożyczki typu “pensja na już”, czyli małe chwilówki na niewielką kwotę (200-1000 zł) i na niedługi okres, czasami nawet na kilka dni. Chociaż roczna stopa oprocentowania takich pożyczek nie jest niska (możesz uważać się za największego szczęściarza, jeśli znajdziesz pożyczkę, której stopa procentowa wynosi “tylko” 800%), okres pożyczki jest zbyt mały, aby przepłacić zbyt poważnie. A pieniądze mogą być potrzebne z jakiegokolwiek powodu (od kupowania leków po nieoczekiwane grzywny).

Uzyskanie pożyczki od firmy pożyczkowej ma następujące zalety:

  1. Szybka reakcja na wniosek. Po wypełnieniu formularza wystarczy poczekać kilka minut, żeby zobaczyć czy on został zaakceptowany. Jeśli tak, pieniądze będą u klienta niemal natychmiast, zaledwie w 15-30 minut.
  2. Nie musisz iść do biura. Wniosek można wypełnić online w domu, wystarczy mieć dostęp do internetu.
  3. Nie trzeba dokumentów. W ogóle. Wystarczy tylko wypełnić formularz.
  4. Żadnych wymagań wobec kredytobiorcy. Niedużą kwotę może uzyskać każdy. Nawet osoba ze złą historią kredytową ma możliwość nie tylko otrzymać niezbędne środki, ale także swoją historię poprawić.

W celu łatwego i szybkiego wyboru kredytu online zalecamy korzystanie z agregatorów ofert kredytowych, takich jak https://kredyty-pozabankowe24.pl

Aby uzyskać szybką pożyczkę online, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej firmy pożyczkowej, w którym należy podać dane osobowe, PESEL, serię i numer dowodu, numer telefonu oraz e-mail (dwie ostatnie opcje głównie są potrzebne do komunikacji i zawiadomienia o decyzji). Jeśli potrzebna kwota nie przekracza 4-5 tys. zł na termin do 30 dni, wniosek o pożyczkę może zostać zatwierdzony, a żądane pieniądze niemal natychmiast trafią na kartę bankową. Ponadto, w zależności od życzenia wnioskodawcy, pieniądze mogą być wysyłane przelewem bankowym lub odebrane w biurze firmy.

Jednak biorąc kredyt online w Polsce czy w innym kraju, warto mieć się na baczności! Uproszczona procedura wydawania pożyczek oraz faktyczny brak dokumentów przy wypełnianiu kwestionariusza często przyciągają uwagę oszustów. Dlatego istnieje możliwość trafić na stronę phishingową, przez którą, rzekomo, możesz szybko uzyskać pożyczkę przez Internet. Ofiara przychodzi na taką stronę, wypełnia formularz, podaje dane karty, i po kilku minutach odbiera wiadomość, że wniosek został odrzucony. Cóż, odrzucony i odrzucony, tak się czasami zdarza! Osoba zwraca się do innej organizacji udzielającej mikrokredytów i dostaje tam pożyczkę lub jakoś inaczej daję radę, często zupełnie zapominając o tej pierwszej stronie. Przez kilka miesięcy do tej osoby telefonuje przedstawiciel firmy pożyczkowej lub przychodzi komornik.

Dlatego biorąc pożyczkę online, należy sprawdzić wiarygodność firmy. Na to są różne sposoby. Oto lista najbardziej przydatnych:

  • Brać pożyczkę na stronach, których wygląd budzi zaufanie;
  • dokładnie sprawdzać linki, przychodzące nawet od znajomych i znanych firm;
  • nie używać otwartych sieci Wi-Fi do aplikacji internetowych (zapewniających dostęp bez hasła);
  • zainstalować i używać niezawodnego programu antywirusowego, śledzić jego rad i wskazówek;
  • włączyć specjalne rozszerzenia (wtyczki) w przeglądarce, śledzące strony phishingowe, blokując dostępu do nich.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here