Hotel dla firm na Mazurach - jak zorganizować firmowy wyjazd?

Firmowy wyjazd to element integracji pracowników lub też okazja do zapoznania się z zespołem czy też nagrody. Bez względu na powód, dla którego decydujemy się udać na firmowy wyjazd, to musi on spełniać kilka żelaznych warunków, żeby mógł być uznany za udany.

Podstawą sukcesu jest w takim przypadku wybór odpowiedniego miejsca na firmowy wyjazd. Naszą propozycją w tym zakresie są Mazury. Rejon ten jest przede wszystkim coraz lepiej skomunikowany z resztą kraju. Leży w niewielkiej stosunkowo odległości od dużych metropolii na północy, jak też centrum kraju, a jednocześnie charakteryzuję się przepięknymi krajobrazami i urzekającymi widokami, które pozwalają w sposób przyjemny i komfortowy spełnić czas. Dodatkowo to mazury pod kątem biznesowo-hotelowym są dziś najdynamiczniej rozwijającym się obszarem polski. I to właśnie na mazurach możemy znaleźć najnowocześniejsze i najbardziej atrakcyjne hotele w Polsce, w cenach niższych niż musielibyśmy zapłacić na przykład w centrum Warszawy.

Lokalizacja hotelu

Hotel dla firm, który wybierzemy musi być przede wszystkim położony blisko dróg szybkiego ruchu, a nie zaszkodzi, jeśli będzie też dobrze skomunikowany z infrastrukturą kolejową czy portem lotniczym. Dzięki temu podróż będzie stosunkowo krótka i jej niedogodności zredukujemy do minimum. Sam hotel nie musi być luksusowy w całym znaczeniu tego słowa, ale powinien być przede wszystkim wysoce funkcjonalny, ładny, elegancki oraz zapewniać nam podstawowe standardy, które decydują o pomyślności zorganizowanego wyjazdu. Chodzi tu na przykład o dostępność Internetu przez Wifi, a także możliwość skorzystania z Sali konferencyjnej, która może nam się przydać na ewentualność spotkania, lub też w ogóle będzie przez nas wykorzystywania z racji samego wyjazdu i jego charakteru. Sala taka, jeśli w trakcie wyjazdu zamierzamy odbywać zajęcia, musi być klimatyzowana, stosunkowo duża, a przede wszystkim dysponować odpowiednim sprzętem technicznym, nagłośnieniowym oraz komputerowym. W Sali musimy mieć możliwość wyświetlenia filmu, czy przeprowadzenia pokazu. Warto też, jeśli planujemy dłuższe konferencje, zagwarantować sobie, że sama sala jest klimatyzowana.

Nowoczesne wyjazdy firmowe

Współczesny wyjazd firmowy, nawet jeśli ma być związany ze szkoleniem pracowników, nie może być tylko i wyłącznie sprowadzony do warstwy merytorycznej. Musimy mieć pełną świadomość, że mamy tutaj do czynienia z ludźmi dorosłymi. Jeżeli my nie zorganizujemy im czasu wolnego, to oni zrobią to oczywiście sami, pytaniem odrębnym jest to czy forma, którą wybiorą, nam się na pewno spodoba. Tutaj doskonałym pomysłem są wszelkie grupowe aktywności, które pozwalają nam rozwinąć cechy zespołu i spowodować, że ten zacznie się lepiej komunikować. Wszystkie grupowe zabawy w postaci paint ball czy nawet tradycyjnych podchodów, oparte na wewnętrznej rywalizacji są od dawna uważane za jeden z lepszych sposobów zgrania zespołu. W godzinach wieczornych dobrze jest zorganizować przyjęcie integracyjne. Dlatego jednym z naszych wymagań jest istnienie na terenie hotelu dobrze zaopatrzonego barku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here