Pamiątkowe casy na telefon – ochrona i stylowy wygląd smartfona

0
1268

Sięgając do prywatnego katalogu fotografii, z pewnością trafisz na zdjęcia, którymi warto pochwalić się swojemu najbliższemu otoczeniu. Dzięki możliwościom współczesnej poligrafii takie zdjęcia można następnie wykorzystać do przygotowania oryginalnego etui. Pamiątkowe casy na telefon z indywidualnym nadrukiem to sposób na zabezpieczenie smartfona, modyfikację jego wyglądu i nadanie mu bardziej prywatnego charakteru.

Jak przygotować taki pokrowiec?

Kolorowe, szczegółowe nadruki najczęściej wykonuje się na sylikonowych pokrowcach do telefonów. Ich gładka powierzchnia pozwala zachować wysoką jakość odwzorowanego zdjęcia lub wybranej przez użytkownika grafiki. Oczywiście firmy zajmujące się przygotowaniem takich pokrowców używają również ich wersji wykonanych z materiałów syntetycznych, o właściwościach zbliżonych do sylikonu, takich jak elastyczne TPU. Po wyborze odpowiedniego rodzaju etui, następnym krokiem jest wskazanie interesującego nas szablonu, według którego przygotowany będzie nadruk. Na koniec wybieramy zdjęcia prywatne lub darmowe grafiki. Jeśli chcemy, nadruk możemy uzupełnić krótką adnotacją, aczkolwiek nie jest to obowiązkowe. Casy na telefon z indywidualnym nadrukiem ze zdjęcia wykonywane są na bieżąco i nie trzeba zbyt długo czekać na ich dostawę.

Zalety pokrowców z indywidualnym nadrukiem

Poza oczywistymi korzyściami wynikającymi z funkcji ochronnej, jaką realizują wszelkie tego typu akcesoria, atrakcyjnie zdobione etui telefonu jest doskonałą okazją do modyfikacji wyglądu urządzenia i nadania mu pożądanego przez użytkownika charakteru. Casy na telefon z nadrukowanym zdjęciem mogą być również oryginalną pamiątką, zwłaszcza jeśli sięgniemy po odpowiednio wyselekcjonowane, bliskie naszemu sercu fotografie. Powierzchnię pokrowca mogą zdobić zdjęcia naszych najbliższych, członków rodziny lub przyjaciół. Na etui możemy umieścić pamiątkowe zdjęcia z ostatnich wakacji lub fotografie z dzieciństwa. Mamy szerokie pole manewru i do zdobienia pokrowca z powodzeniem możemy wykorzystać dowolnego rodzaju prywatną fotografię, która ma dla nas sentymentalny charakter.

Wykonanie pamiątkowego case na telefon jest proste i tanie. Pozwala stworzyć pokrowiec unikalny, o niezwykle osobistym charakterze, który z jednej strony pomoże zabezpieczyć smartfon przed typowymi zagrożeniami, a z drugiej zupełnie odmieni jego wygląd. Takie etui to doskonała alternatywa dla klasycznych, jednokolorowych pokrowców sylikonowych i ciekawy pomysł na niewielki prezent dla kogoś bliskiego, zwłaszcza jeśli etui ozdobią wasze wspólne fotografie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here