Pytanie do deweloperów o oprogramowanie

Wszystkich deweloperów prosi się o uwagę. Jest to ważna prośba do Ciebie, jeżeli jesteś deweloperem. Potrzebuję, dosyć pilnie, informacji czego aktualnie szukasz. Co jest dla Ciebie istotne. Czym posługujesz się w codziennej pracy. Jakie oprogramowanie dla deweloperów jest obecnie najpopularniejsze. Jakie z kolei jest najlepsze. Dobrze wiem, że popularne często znaczy łatwy w obsłudze a nie koniecznie najlepsze. Podobno najlepszym systemem jest Linux, z kolei Windows z masą błędów jest najwygodniejszym. Istotne jest dla mnie również z jaki jest system dla deweloperów godny polecenia. Czy byłeś może już na stronie developro.pl? Jak możesz sprawdź ją dla mnie, oceń, napisz czy dowiedziałeś się czego co aktualnie potrzebujesz, a może nie ma tam tego co chciałeś ale okazało się, że jest to co potrzebowałeś?

Potrzebny mi jest feedback. Potrzebna informacja co się aktualnie dzieje na rynku deweloperskim. Wszystkie branże przeżywają obecnie kryzys, wynikające z braku dobrych pracowników. Nawet kiepscy wydają się być obecnie za drodzy, ponieważ za dużo oczekują. Nie jest to z pewnością korzystne rozwiązanie. Pracownicy zza wschodniej granicy niedługo zaczną podróżować dalej. Z pewnością również znają angielski bądź niemiecki. Skoro mieli odwagę wyjechać na pół roku stosunkowo niedaleko to dlaczego nie mieliby tego samego zrobić za większe pieniądze jeszcze dalej. Co za różnica czy wydać tysiąc złotych jadąc do Polski i zarobić załóżmy sześć tysięcy, czyli dwukrotnie więcej niż by zarobił przez rok. Można przecież również wydać trzy tysiące, wyjechać do na przykład Islandii i przywieźć stamtąd dwadzieścia cztery tysiące za pół roku pracy. Wydaje się korzystne, prawda?

Kolejny problem dla wszystkich branż pojawi się, gdy pracownicy zza wschodniej granicy postanowią się u nas osiedlić. Jako obywatel państwa Unii Europejskiej będą mieli prawo zamieszkać wszędzie gdzie będą chcieli. Dlaczego więc mieliby pracować w Polsce zamiast w Niemczech, Francji bądź w Irlandii?

Szukasz systemu dla deweloperów? Sprawdź na https://www.developro.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here