Tanie domeny internetowe

Rejestracja domeny jest niezbędna, jeśli myślimy o stworzeniu własnej strony internetowej. Bez tego nie ma możliwości, aby taka strona powstała. Domena to nazwa naszej strony internetowej, najczęściej z rozszerzeniem .pl lub .com. Oprócz domeny musimy również wyposażyć się w hosting. Bez tych dwóch rzeczy stworzenie strony internetowej nie jest możliwe. Musimy zatem zdać sobie sprawę, że stworzenie strony internetowej, wiąże się na starcie z pewnymi kosztami, które koniecznie należy poczynić.

Domeny internetowe

Koszt domeny z reguły wynosi około kilkunastu złotych, za rok użytkowania. Wiele serwisów oferuje darmowe domeny przez pierwszy rok użytkowania, jednak po roku domena z reguły jest droższa, niż w przypadku jej zakupu bez okresu próbnego. Zastanawiając się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, warto przeanalizować wszystkie możliwości, po to by wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla naszej strony internetowej.

Jedną z najciekawszych propozycji są tanie domeny na kru.pl. Serwis oferuje dostęp do bogatej bazy domen, których ceny zaczynają się od 9.89 zł za rok. Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest niezwykle prosta. Wystarczy bowiem zakupić domenę a następnie podpiąć ją pod zakupiony wcześniej serwer. Jeśli jednak nie posiadamy wykupionego hostingu, warto również nabyć go za pośrednictwem serwisu kru.pl.

Najtańszy hosting umożliwiający instalację WordPressa to koszt rzędu 9.90 zł za rok użytkowania. Jest to jedna z najciekawszych ofert hostingowych, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Serwer jest bowiem wyposażony w darmowy certyfikat Let’s Encrypt, który zapewnia bezpieczeństwo naszej strony internetowej oraz poprawia jej odbiór przez potencjalnych użytkowników. W dodatku ma on całkiem dużą pojemność, która wynosi 25GB. Warto więc zaopatrzyć się w hosting oraz domenę w serwisie kru.pl, ponieważ za cenę nieprzekraczającą 30 złotych możemy skompletować zestaw narzędzi niezbędnych do stworzenia swojej własnej strony internetowej. Jest to świetna opcja szczególnie dla osób początkujących.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here